Müşteri Hizmetleri: (216) 474 13 14 - (543) 588 46 47

Hizmet Şartları

1) Hizmetlerimizi Kullanma
Kurallarımız çerçevesinde gösterdiğimiz tüm politikalara uymanız gerekmektedir.
Size sunmakta olduğumuz hizmetleri lütfen uygunsuz kullanmayın. Örneğin, Hizmetlerimize talimatlarımız dışında farklı yollar üzerinden ulaşmaya çalışmayın. Yürürlükte olan yasalar ve yürülülükteki yönetmeliklerin izin verdiği şekilde hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Kanunlarımıza ve politikalarımıza ters düşecek hareketler sergilendiğini düşündüğümüz ve tespit ettiğimiz durumlarda hizmetlerimizi askıya alabilir veyahut kaldırabiliriz.
Sitemizi kullanmamız; bulunmakta olan tüm yayın, döküman, içerik, resim ve benzeri hizmetlerin mülki hakkını size vermez. Bunların sahibi olan kişi veya kurumdan izin alınmadığı veya yasaların yasakladığı durumlardan dolayı hizmetlerimizi kullanamayabilirsiniz. Bu kurallar, sizlere sitemizde bulunmakta olan marka ve logoların kullanım iznini vermez. Sitemizde ve uygulamalarımızda görünmekte olan tüm legal içerik ve açıklamaları değiştirmeye ve gizlemeye kalkmayın.
Hizmetlerimiz Kuvings Türkiye'ye ait olmayan bazı yayın ve içerikler göstermektedir. Bu yayın ve içeriklerin sorumluluğu sadece hizmete sunan hukuki kişilere aittir. İçeriği inceleyip politikamıza ve yasalara ters düşen bir durum farkedersek yayından kaldırma hakkımızı elimizde tutarız.
Sitemizi kullanmanızla ilgili olarak sizlere ileti, duyuru veya buna benzer bir döküman gönderebiliriz. Bu iletileri almamayı tercih edebilirsiniz.
Sitemiz mobil kullanıma da açıktır. Bu kullanımı, politikalarımıza ve yasalara uygun olmayacak bir biçimde düzenlemeyiniz.
2) Gizlilik ve Telif Haklarının Korunması
Kuvings Türkiye'nin gizlilik politikaları, hizmetimizi kullandığınız zaman kişisel verilerinizi nasıl ele aldığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu açıklamaktadır. Hizmetlerimizi kullanarak, Kuvings Türkiye'nin bu verileri gizlilik politikasına uygun şekilde nasıl kullanabileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Bu konudaki sorularınız ile ilgili Kuvings Türkiye'nin iletişim sayfası‘ndan bizlere ulaşabilirsiniz. Sitemizde telif hakkını ihlal eden içeriklerden, söz konusu içeriği yayınlayan yayıncılar sorumludur.
3) Hizmetlerimizdeki İçerikleriniz
Kullandığınız bazı hizmetlerimiz (üyelik vb.) haber, içerik, yayın eklemenize ve iletişime geçmenize açıktır. Bu şekilde yaptığınız her işlem size aittir. Bu işlemleri yaparak; Kuvings Türkiye'ye kullanım, düzenleme ve saklama hakkını vermiş olursunuz.. Bu kullanımdan kişisel mülkiyet hakkınızı kaybetmezsiniz. Sitemizi kullanmayı bırakmanız durumunda dahi sitemiz üzerindeki haberleriniz yayınlanmaya devam edecektir.
4) Hizmetlerimizdeki Yazılımlar hakkında
Sitemizde ASP ve MYSQL altyapısı kullanılmaktadır. İşlemlerinizi ASP ve MYSQL güvencesi çerçevesinde gerçekleştirirsiniz.
5) Hizmetlerimizin Değiştirilmesi ve Kaldırılması
Hizmetlerimizi kullanmaya (biz istemesek de) dilediğiniz zaman son verebilirsiniz. Hizmetlerimizi düzenli periyotlarla değiştirip düzenlemekteyiz. Bu değişiklikler, bazı hizmetlerimizi kullanmanızı engelleyebilir veya geçici olarak askıya alabilir. Gerektirdiği zaman hizmeti tamamen kaldırma hakkını gizli tutarız.
6) Garantilerimiz ve Kabul Etmediğimiz Sorumluluklar
Hizmet Şartları’mızda belirttiğimiz konular dahilinde sorumluluk almıyoruz ve sizlere garanti vermiyoruz.