Müşteri Hizmetleri: (216) 474 13 14 - (543) 588 46 47

KUVINGS C7000PR WHOLE SLOW JUICER


Model: C7000PR
Renk: Kırmızı
Tip: Dikey Düşük Hız
Hız: 60 RPM
Güç: 240 W
Voltaj: 220 V / 50-60 Hz
Ölçüler: 228 x 208 x 446 mm
Ağırlık: 6.9 Kg
Kapasite: 400 ml
Maksimum Kullanım: ~30 dk
Malzeme: Ultem, Tritan, BPA Free
Standartlar:

 


1949 TL1699 TL

Model: C7000PR
Renk: Kırmızı
Tip: Dikey Düşük Hız
Hız: 60 RPM
Güç: 240 W
Voltaj: 220 V / 50-60 Hz
Ölçüler: 228 x 208 x 446 mm
Ağırlık: 6.9 Kg
Kapasite: 400 ml
Maksimum Kullanım: ~30 dk
Malzeme: Ultem, Tritan, BPA Free
Standartlar:


anahtar kelimeler: slow juicer, kuvings, katı meyve sıkacağı, en iyi katı meyve sıkacağı,coldpress, soğuk sıkım,
Ürün Özellikleri:

KUVINGS C7000PR WHOLE SLOW JUICER ÖZELLİKLERİ

 

Daha verimli, daha pratik bir juicing deneyimi..

 

Neden yeni Kuvings C7000PR Whole Slow Juicer'ı tercih etmeliyim? 
1. Yeniden dizayn edilen Ultem Sıkma Vidası ile daha verimli bir sıkım
ve daha çok meyve-sebze suyu elde edebilirsiniz.

2. Yenilenen "Juicing Bowl" (Meyve Suyu Dolum Haznesi)'da B6000 
serisinde bulunan silikon parçalar iptal edilerek monoblok bir dizayn
uygulanmıştır. Özellikle yeşil yapraklı ve lifli besin sıkımlarında posa
çıkışı daha rahat olmaktadır.

3. Motor torku yükseltilerek C7000 serisinin daha rahat sıkım yapması 
sağlanmıştır. 

4. Diğer Kuvings Juicer'lar gibi C7000 de Multi-Juicer özelliklidir. C7000 ile meyve / sebze suyu, smoothie ve dondurma (sorbe) elde edebilirsiniz.

5. Sızdırmazlık özelliği ile Smart Cap meyve suyunun damlamasını engeller. Yeni parlak dizaynı ile çok daha şık görünümlüdür.

6. Kuvings patentli "Hızlı Temizlik Kiti" ile cihazınızı çok daha hızlı temizleyebilir. Kuvings keyfi için kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

7. Kuvings C7000 etkin motor soğutma sistemi ile hızlı ısınmanın önüne geçerek cihazın kilitlenmesini engeller.

8. Kuvings C7000 serisi çevre dostu BPA Free özellikli malzemeler ile üretilmiştir. Plastik salınımı yapmayan parçalar sağlığınız için idealdir.

9. Kuvings C7000 76 mm geniş ağıza sahiptir. Bu sayede besinleri önden küçük parçalar halinde doğramanıza gerek kalmadan direkt olarak hazneye atabilirsiniz. Zamandan büyük tasarruf sağlarsınız. Ayrıca üşenmeden her zaman kullanabilirsiniz.

10. Kuvings C7000 motor gürültüsü çok azdır. Sessiz çalışan motor ile evde yaşayan diğer kişileri rahatsız etmezsiniz. Ve etkin güvenlik kapağı özelliği ile özellikle çocukları tehlikeden uzak tutabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Yenilenen Ultem Vida ile en verimli sıkım

    Yeni Kuvings C7000, tamamen yenilenen dizayna sahip Ultem Vida ile daha verimli bir sıkım yapar. Meyvenin strainer ile daha fazla temasını sağlayan yeni dizayn daha fazla su elde eder ve posa daha kuru olarak dışarıya verilir.
  • Yeni Juicing Bowl ile daha kolay temizlik.

    C7000 serisinde Juicing Bowl monoblok bir tasarıma sahiptir. B6000 serisinde bulunan silikon tapa ve contalar kullanılmamıştır. Temizlik için bu parçaları açmanız gerekmez. Ayrıca daha uzun ömürlüdür.
  • Kromajlı yeni dizaynı ile Smart Cap.

    Yeniden tasarlanan ve kromajlı bir görünüme sahip olan Smart Cap ile hem cihazınız daha şık bir görünüme sahip oluyor hem de kullanışlılığı ile daha temiz, daha pratik bir kullanım sunuyor. Farklı meyve sebzeleri cihaz içerisinde mix edebiliyorsunuz.

 

 

 

 

ÖZELLİKLER

%100 Doğal

Kuvings Slow Juicer düşük hızda sıkma teknolojisini kullanır. Bu, meyve-sebzelerin enzimlerinin tahrip olmasını engeller ve %100 sağlıklı meyve-sebze suyu elde etmenizi sağlar. Klasik sistemlerde kullanılan bıçaklar meyve veya sebzeyi oksidasyona uğratarak enzimlerin yanmasına neden olur. Bu nedenle yüksek oranda vitamin kaybı oluşur. Kuvings Slow Juicer sisteminde ise 6 kat daha fazla vitamin elde edersiniz.

Çok Fonksiyonlu

Kuvings C7000PR Whole Slow Juicer'ı yalnızca meyve-sebze sıkmak kullanmazsınız. Opsiyonel olarak alabileceğiniz aparat seti ile lezzetli smoothie ve dondurmalar (sorbe) yapabilirsiniz. Detaylı ve çeşitli tarifler için ürün ile ücretsiz gelen tarif kitabından yararlanabilirsiniz.

Patentli Sıkma Teknolojisi

Tek bir dikey burgu vida ile yenilikçi teknoloji, J.M.C.S. (Juicer Module Comprising System). J.M.C.S sistemi daha fazla mineral ve vitamin sağlarken, meyve veya sebze suyunun posaya karışmasını en aza indirir. Çok daha verimli çalışır. Çıkan posa tamamen kurudur. Ayrıca klasik centrifigual sistemlerde sıkılan meyve suyunda oluşan su ve posa ayrışması slow juicer sisteminde olmaz. Çok daha lezzetli ve homojen bir meyve - sebze suyu tüketirsiniz.

Hızlı Temizlik Kiti

Tüm Kuvings Slow Juicer modellerinde kutu içerisinden ücretsiz olarak "Hızlı Temizlik Kiti" çıkmaktadır. Stariner'i bu aparata oturttuktan sonra suyun altında birkaç tur çevirmeniz yeterlidir. Bu aparat sayesinde toplam temizlik süresi %70 oranında kısalırken size sevdiklerinizle geçirmek için daha fazla zaman kalır. Aparatın kullanımı ile ilgili detaylı bilgiyi kullanım kılavuzunuzda bulabilirsiniz. 

Sessiz Çalışma

Kuvings'in özel olarak dizayn edilmiş motoru çok düşük ses ve titreşim değerlerine sahiptir. Standart klasik sistemler 90-100 db gürültü seviyelerinde çalışırken Kuvings 35-40 db ses aralığına sahiptir. İnanılmaz sessizliği ile keyifle kullanırsınız.

 

Smart Cap

Kuvings Smart Cap birden fazla meyve - sebze sıktığınızda bunların cihaz haznesinde karışmasını sağlar. Smart Cap ile lezzetli kokteyller hazırlayabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız meyve - sebze suyunu bardağa doldururken olabilecek sızıntı ve damlamaları da engeller.

Geniş Ağızlı

Kuvings C7000W'nun sahip olduğu 3" (76mm) geniş hazne meyve ve sebzeleri bütün olarak atmanıza imkan verir. Meyve ve sebzeleri bıçak kullanarak bölmenize gerek kalmaz. Böylece besinleriniz oksidasyona uğramaz ve vitaminlerini korur. Ayrıca besinleri küçük parçalara ayırmak için zaman harcamaz ve kolaylıkla meyve - sebze suyu elde edebilirsiniz.

 

Güvenli ve Sağlıklı

Kuvings ürünlerinde kullanılan plastik malzemeler BPA-Free özellikli Tritan ve Ultem'dir. Sağlığa zararlı plastik salınımları yapmazlar. Ayrıca Kuvings Slow Juicer lar vida kısmında olabilecek sıkışmalara karşı çift kademeli güvenlik sistemi ile donatılmışlardır. Manyetik emniyet sensörü maksimum güvenlik sağlar.

 
Ürün Yorumları
Yorum Yapın

Ürün hakkındaki yorumlarınız

DİĞER ÜRÜNLER