Müşteri Hizmetleri: (216) 474 13 14 - (543) 588 46 47

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

Ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Neredeyse herşeyi sıktım diyebilirim. Mükemmel sonuç aldım. Meyve suyu ile ilgili yeni bir deneyim yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim. Fiyatını kesinlikle hak ediyor.
Cengiz Eryaman

Ürün elime geçtiğinde montaj işlemi sırasında sorun çıktı Satış sorumlusu Mehmet Ali bey ile telefon ile görüşerek adım adım montaj işlemini tekrar yaptık. Dönme sileceği ve süzgeci yerleştirdim, sıkma vidasını taktım elinle çevir dedi, çevirdim ama dönmediDönmüyor ise gövdede sorun vardır dediler. Ev adresimi aldılar, bugün geldiler ve gövdeyi değiştirdilerKüçük ev aletleri için eve gelmeleri ve sorunu çözmeleri beklenir bir davranış değil O yüzden Kuvings Türkiye teşekkürü hak ediyor.Markaya ve Türkiye temsilcisine sonuna kadar güvenerek ürünü alabilirsiniz.Çin malı bir ürün almadığım ve böyle bir temsilcisi olan bir markayı aldığım için kendimle ve marka ile gurur duyuyorum İşini hakkıyla yapan böyle markalara ihtiyaç var Teşekkürler Kuvings Türkiye.
Murat Özkan

İstanbul

2000 liralık makinelerin yaptığı işe taş çıkararır.Daha önce ithal bıçaklı bir sıkıcı ve yerli bir markanın merdaneli sıkıcısını kullandım. Böyle pürüzsüz bir sebze-meyve suyu içmedim. maydonoz,ıspanak,zencefil,şalgam,pancar,elma,limon sıktım hepsini sıktı. Posasından damla su çıkartamazsınız, kupkuru çıkartıyor. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Alın pişman olmazsınız.
Hasan Ceylan

Bursa

Uzun zamandır Türkiye'den alabileceğim slow juicer alternatiflerini araştırıyordum, en son Kuvings'e karar vedim. Benim önceliklerim şunlardı; ön hazırlığı az olsun, yeşil yapraklı sebzeleri ve hatta çimleri rahat rahat sıkabileyim, sessiz olsun, temizlemesi rahat olsun. Bu ürün benim tüm isteklerimi karşıladı. Kesinlikle tavsiye ederim.
Tuba Kiper

İstanbul

Kuvings'i yaklaşık 1 aylık araştırmanın sonunda almış bulunuyorum. Sessizlik kısmı ne kadar göreceli bir kavram olsa da bıçaklı modellere göre oldukça az ses çıkardığı bir gerçek.Gelir gelmez havuç ve yeşil elma ile deneme yaptım 3 adet orta boy ince havuç ve 1 orta boy yeşil elma ile yaklaşık 300ml meyve suyu çıkardı. Normal bıçaklı modellerde 5 orta boy havuç ve 1 büyük yeşil elmaya ihtiyaç duyardım bu açıdan oldukça başarılı buldum.Posasız bir sıkım yapamadığı bir gerçek ancak ben rahatsızlık duymadım bıçaklı modellerde posasız olabiliyor anca onlarda da meyve suyu değil sanki köpük içiyormuşsunuz gibi his uyandırıyordu. Özellikle bu noktaya dikkat çekmek istiyorum su içer gibi rahat ve keyifli bir meyve suyu deneyimi yaşamak istiyorsanız bu üründen şaşmamalısınız.Yurtdışında alternatifleri fazla ancak ülkemizde sınırlı ve Kuvings ile kıyaslandığında fiyatları arasında büyük bir uçurum var. Şu an Kuvings ülkemizde ana vatanı da dahil olmak üzere çoğu ülkeden daha ucuza satılmakta.Sıkması ve içmesi son derece keyifli. Temizlik faslına gelecek olursak her parça tek tek sökülüp temizlenebildiği için titizlik derecenize göre 5dkda da bitebilir 15dkda da bitebilir.İçerisinden çıkan tarif kitabı bence çok başarılı Türkçeye çeviri yapılırken bazı satırlar ingilizce olarak kalmış ama o kadar kusurda olsun artık ne diyelim.Ürün yapı ve hissiyat olarak ağırlığını belli ediyor bir de bunun yanında 10 sene garanti büyük avantaj. Umarım distribütör firma ürünü getirmeyi durdurmaz da garanti ve yedek parça ile ilgili sorun yaşamayız sonraki senelerde.Uzun lafın kısası su nasıl ki candır, meyve suyu da canının içi bu sebepten kendinizi şımartmanın en kolay, sağlıklı ve keyifli yolu bu kadar yakın iken es geçmeyin. Sağlıklı kalın.
İlayda Meşe

Ankara

 Ürünün fiyatı diğer meyve sıkacaklarına göre yüksek ancak yurt dışındaki kendi ve benzerlerinin fiyatından ve yurt içinde de benzeri diğer ürünlere göre ucuz. Türkçe tarif kitabı ve Türkçe kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor ürün. Son derece sessiz bir ürün (sabah işe giderken çocuğunu uyandırmak istemeyenler için). Mutfakta az yer kaplıyor. Kolay temizleniyor. Temizleme aparatı işe yarıyor. Artık neredeyse bir bilim dalı haline gelecek "juicing" ve "detoks" gibi kavramlarla ilgilenenler gönül rahatlığıyla alsın. Yok ben çeyizime alıp kaldıracam diyorsanız, ve bu kavramlardan haberiniz yoksa 60 tl.ye satılanlardan alın. 

Hasan Güngör

Muadillerine göre biraz pahalı ama monte-demontesi çok kolay, temizlenmesi çok pratik. Sıkmadığı sebze meyve yok. Her şeyiyle mükemmel bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.
Orhan Vardar

İstanbul

Aldığım ürün daha önce kullandığım bir ürün kalitesini ve özelliklerini çok iyi bildiğim için oğluma hediye olarak bu ürünü sipariş verdim merak edenler ve araştıranlar var ise bir meyve ve sebzeden bedeninizin alması gereken mineral ve vitamin ne ise en yüksek düzeyde alabileceğiniz kalite ve nitelikte su çıkaran bir makine eğer bütçeniz el veriyorsa ki sağlık söz konusu ise bedelin hiç bir önemi olmadığını düşünüyorum bu ürünü bir şekilde edinmeye çalışın bu paylaşımı sadece bir kullanıcı olarak sizlerle paylaşıyorum sevgilerimle...
Fehmi Arslan Alper

İstanbul

Ürün gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli ürün, sessiz çalışıyor ''gecenin bir yarısında bile apartman hayatında rahatlıkla çalıştırılabilir bir makine'' ve atık malzemesinde bir damla su kalmıyor  ayrıca dedikleri gibi sıktığı meyve suyunda gerçekten köpük olayı en minimum seviyede temizlik olayıda diğer makinelere göre daha basit daha az zaman alıyor... kaliteli güzel bir meyve yada sebze suyu için çok ideal bir ürün... kesinlikle tavsiye ederim... 

Halime Dilliler

İzmir

Ürünü anlatmak için kelimelerin kifayetsiz kalıyor. İnsan kendi kendine soruyor bu katı meyve sıkacağı ise diğerleri nedir?Firmaya teşekkür ederim özenli kargo gönderimi için...
Yasin Yılmaz

Adana

 En yakın rakibinin yaklaşık 3 katı maliyete değermi diye tereddüt ederek verdim siparişi. Ancak ürünü alıp ambalajından çıkardığımda değer olduğunu anladım.Kullandığımda da kesinlikle emin oldum.Şaşırtacak derecede sessiz.Kaliteli malzeme.Üzerinde çalışılmış dizayn detayları..Çok iyi bir ürün. Katı meyve - sebze sıkıcıları kullanım alışkanlığı ister, eğer sizde bu alışkanlık yoksa 1-2 kullanımdan sonra bir kenara bırakırsınız.Bu iyi alışkanlığı edinmek istiyorsanız alabileceğiniz en iyi ürün.

Şahin Kuyucu

 Ürün çok kaliteli. meyvelerin vitamini kaçmadan suyunu çıkarıyor.meyve suyu içtiğinizi anlıyorsunuz.bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra hazır meyve suyu içmeyeceksiniz emin olun.kullanımı ve temizliği kolay.düşünmeden alabilirsiniz.

Zehra Demirezen Uluç

 Harika ürün.Çok memnun kaldık üründen. İyi ki almışız. İçtiğimiz sebze ve meyve sularının tadı nefis.

Aydan Oğuzman

 Piyasadaki hiç bir ürüne benzemiyor çok değişik çok iyi ve çok güçlü bir makina.

Tansel Eminçelebi

Meyve-sebze sıkıcılar arasında en iyisi. Başka bir marka alıp pişman olmayın. Slow juicer lar hakkında araştırma yaparsanız eski tür sıkıcılar ile olan farkını anlayabilirsiniz. Daha önce gerçek meyve suyu içmediğimi fark ettim bu cihazı kullanmaya başladığımdan beri.

Ali Murat Dalkıran

 Ürün cok guzel, gercek meyve ve sebze suyu iciyorsunuz. Temizligi de oldukca kolay..

Serkan Yılmaz