COVID-19 Bilgilendirmesi

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir. Dünya ve ülkemiz için zorlu olan bu süreci mümkün olan en olumlu şekilde atlatabilmek için Kuvings Türkiye olarak gereken hassasiyeti Genel Merkezimiz ve İş Ortaklarımızla birlikte gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.
Herhangi bir konuda bir sorunuz olduğunda bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kuvings Türkiye olarak yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Bu süreçte hijyen ve temizlikten başlayan bireysel çaba ancak sağlıklı bir beslenme ve yaşam rejimi ile hedefe ulaşır. Bağışıklık sistemimizin güçlü olması en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, yeni tip Covid 19 sürecinden zarar görmeden çıkabilmek için düzenli uyku, temiz hava, egzersiz ve Kuvings Whole Slow Juicer ile sıkacağınız sağlıklı içeceklerle beslenmek önemlidir.

Bizlere her zaman 0 543 588 46 47 numaralı Whatsapp telefonundan yada info@kuvingsturkiye.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Lütfen mevcut durumda önlem amaçlı olarak normalden daha az personel ile sizlere hizmet verdiğimizi ve yanıt verme konusunda bazı gecikmelerin olabileceğini unutmayın.
Hepimiz zorlu bir süreçten geçiyoruz ancak Kuvings Türkiye olarak bu süreçte de sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.