NEDEN COLDPRESS (SOĞUK SIKIM)

Kuvings whole slow juicer katı meyve ve sebze sıkacakları. Eski yöntem bıçaklı makinelerinin aksine bıçaksız yeni nesil yöntem coldpress (soğuk sıkım) sıkım yapmaktadır.

Bıçaklı santrifüj makinalarda yüksek devir ile dönen bıçaklar ısı oluşturur. Sıkım esnasında gıdalarda oksidasyon oluşturur ve gıdaların besin değerlerinin azalmasına sebep olmaktadır.

Kuvings whole slow juicer katı meyve ve sebze sıkacakları coldpress (soğuk sıkım) yöntemini kullanır. Soğuk sıkım yaparken herhangi bir ısı oluşmaz. Meyve ve sebzelerin hücresel yapıları bozulmamakta ve yaklaşık % 50 oranından daha fazla vitamin ve enzim elde edilmektedir.

Kuvings juice ve detox içeceklerinizi cold press (soğuk sıkım) yöntemi ile düşük maliyetlerle evinizde üretme imkanı sağlamaktadır.

Daha hızlı, daha kolay…

Sebze ve meyveleri bütün bütün atın, en iyi verimi sağlayın..

blank

Kuvings 36 yıldır yaşam kalitesini artırmak için özel ürünler geliştirerek kendi alanında liderlik yapmıştır.Coldpress(soğuksıkım) yöntemi ile slow juicer teknolojisinde ödüllü bir markadır. Kuvings Whole Slow Juicer yeni nesil katı meyve ve sebze sıkacakları bıçaksız coldpress soğuk sıkım yöntemini kullanarak meyve ve sebzelerde oksidasyonu minimuma indirmiştir.