Müşteri Hizmetleri: (216) 474 13 14 - (543) 588 46 47|info@kuvingsturkiye.com
Garanti & Teknik Servis 2018-03-02T16:26:36+00:00
Sertifikalar

Garanti ve Teknik Servis

Kuvings Türkiye Resmi Distribütörü

Satış Sonrası Garanti ve Teknik Servis Hizmeti
Kuvings Türkiye sitesindeki satış noktalarından yapacağınız alışverişlerde, ürününüz Kuvings Türkiye tarafından 2 yıl + 10 Yıl Motor Garantisi altına alınır.


Türkiye Distribütörü

Kuvings Türkiye sitesindeki satış noktalarından yapacağınız alışverişlerde ürününüz Türkiye Distribütörü garantisi altındadır. Bu yüzden Kuvings Türkiye satış sonrası destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.Kuvings Türkiye ile sağlıklı alışverişler dileriz.


Orijinal Ürün Garantisi
Kuvings ürününüzü sitemizde bulunan satış noktalarının dışında bir noktadan almanız durumunda kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Kuvings Türkiye satış noktalarında sizlere sunulan tüm ürünler orijinaldir.

İade ve Değişim Garantisi
Kuvings Türkiye satış noktalarından yaptığınız alışverişlerinizde satın aldığınız ve ambalajı açılmamış siparişinizi 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

GARANTİ BELGELERİ

1. Garanti süresi, ürünün teslim tarihinden itibaren başlar 2 Yıl + 10 Yıl motor garantisi ile gelmektedir.
2. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için faturanızı ve bu “Garanti Ve Ürün Sertifikası” belgenizi gerektiğinde ibraz etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle her iki belgeyi de 2 yıl boyunca muhafaza etmenizi önemle rica ederiz.
3. Ürünün bütün parçaları Türkiye Distribütörü olan firmamız tarafından 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.
4. Ürünün garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, onarımda geçen süre garanti süresine eklenir. Ürünün onarım süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, ürüne ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, ürünün satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Ürünün arızasının 10 gün içerisinde giderilememesi durumunda imalatçı-üretici veya ithalatçı ürünün onarımı tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
5. Ürünün garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin onarılacaktır.
6. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen ürünün; – Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde dört kez, belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların üründen yararlanamamayı sürekli kılması, – Onarımı için gereken azami süresinin aşılması, – Satın alma tarihi 30 günü geçmemiş olan cihazın arızalı olması – Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırayla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici ürünün ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.
7. Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
8. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü’ne başvurabilir.

ÖNEMLİ KONULAR:

1- Ürünü çalıştırmadan önce kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz.
2- Ürün meyve ve sebze suyu sıkmak için tasarlanmıştır. Çok sert gıda veya cisimler cihazınızda hasar oluşturabilir.
3- Cihazınızda sıkmak istediğiniz gıda sert çekirdeklere sahipse çekirdekten arındırınız. Örneğin şeftali, kiraz, vişne v.b. Ancak elma v.b. meyvelerin çekirdekleri problem oluşturmaz. Doğrudan atabilirsiniz. Detaylar için Kullanım Kılavuzunu inceleyiniz.
4- Cihazınız elektriğe bağlı iken gövde bölgesine sıvı temasından kaçınınız. Cihazınızın gövdesini temizlemek istediğinizde hafif nemli ve çizmeyecek nitelikte yumuşak dokulu bir bez kullanarak siliniz.
5- Cihazınız sıvı içeren sebze ve meyve türü gıda maddelerini sıkmak için tasarlanmıştır. Cihazınızı bitkisel veya hayvansal yağ içeren besinleri ezmek veya sıkmak için kullanmayınız. Bu cihazınızda hasarlara neden olabilir. Detaylar için Kullanım Kılavuzunu inceleyiniz.

TÜM SORULARINIZ VE SERVİS BİLGİSİ İÇİN

TEL: (216) 474 13 14 ;            MOBİL : (543) 588 46 47

info@kuvingsturkiye.com