Kuvings Türkiye Distribütörü

Hakkımızda

Kuvings, sağlıklı ve doğru beslenme konusunda fikirler üretir, bu doğrultuda tüketicilerin beğenisine sunar ve bunu sürekli geliştirir. Mutfak aletleri konusunda uzmanlaşmış KORE’li üretici 1978 yılından bu yana Kuvings Global olarak çeşitli meyve sebze suyu sıkacakları, karıştırıcılar, yoğurt makineleri, tek ve çok fonksiyonlu gıda işlemcileri 20’den fazla “sağlıklı” cihaz geliştirdi.

Şirketimiz dünya çapında KUVINGS markası ile küçük ev aletlerini pazarlamaktadır. Tüm dünyada mükemmel kalite için NUC ürünleri, yenilikçi tasarım ve kolay kullanım özellikleri nedeni ile tercih ediliyor. Kuvings 50 ülkede patentli teknolojileri sayesinde kendi sınıfının en iyi ürünlerini üretmek için benzersiz teknolojiler ve yenilikçi tasarımlar kullanır. Birçok ülkede dünyanın en iyisi olarak tercih edilmektedir.

Kore merkezli şirket, hem dünyanın en iyisini üretmek, hem de global pazarda rekabet koşulları çerçevesinde en iyiyi en efektif rakamlarla geniş müşteri kitlelerinin kullanımına sunmayı hedeflemektedir.
Bunun bir göstergesi olarak da Almanya, Amerika, Kanada, Avustralya, İngiltere, Japonya ve Çin ofisleri ile tüm dünyada çok yaygın bir iletişim ağı oluşturmuştur.
Ürünlerimizi yakından tanımak için Kuvings Türkiye merkez ofisimize bekleriz.
Sağlıklı ve güzel bir yaşam dileğiyle…