HAKKIMIZDA – Kuvings Whole Slow Juicer Katı Meyve Sebze Sıkacağı

Hakkımızda

Kuvings Türkiye, sağlıklı ve doğru beslenme konusunda fikirler üretir, bu doğrultuda tüketicilerin beğenisine sunar ve bunu sürekli geliştirir. Mutfak aletleri konusunda uzmanlaşmış KORE’li üretici 1978 yılından bu yana Kuvings Global olarak çeşitli meyve suyu sıkacakları, karıştırıcılar, yoğurt makineleri, tek ve çok fonksiyonlu gıda işlemcileri 20’den fazla “sağlıklı” cihaz geliştirdi.


Şirket, dünya çapında KUVINGS markası ile küçük ev aletlerini pazarlamaktadır. Tüm dünyada mükemmel kalite için NUC ürünleri, yenilikçi tasarım ve kolay kullanım özellikleri nedeni ile tercih ediliyor. Kuvings 50 ülkede patentli teknolojileri sayesinde kendi sınıfının en iyi ürünlerini üretmek için benzersiz teknolojiler ve yenilikçi tasarımlar kullanır. Birçok ülkede dünyanın en iyisi olarak tercih edilmektedir.

Kore merkezli şirket, hem dünyanın en iyisini üretmek, hem de global pazarda rekabet koşulları çerçevesinde en iyiyi en efektif rakamlarla geniş müşteri kitlelerinin kullanımına sunmayı hedeflemektedir.
Bunun bir göstergesi olarak da Almanya, Amerika, Kanada, Avustralya, Japonya ve Çin ofisleri ile tüm dünyada çok yaygın bir iletişim ağı oluşturmuştur.
Ürünü yakından tanımak için Türkiye dağıtım ofisi olarak satış noktalarımıza bekleriz. Dilerseniz bulunduğunuz site, ofis veya evinizde tanıtım organize etmemiz için de bize ulaşabilirsiniz.
Sağlıklı ve güzel bir yaşam dileriz…