• kuvings smart juicer

Dünyanın İlk Akıllı Slow Juicer Katı Meyve Sebze Sıkacağı.Kuvings HealthFriend Smart Juicer Motiv1 7 farklı vücüt analizinizi yaparak size sağlıklı beslenme ve egzersiz önerileri ile kişisel sağlık koçluğu yapıyor.

  • Anneler Günü

Kuvings Anneler Günü Kampanyası Başlıyor

Kuvings Anneler Günü’ne özel olarak indirimli fiyatları sunuyor. 06.05.2020 ile 10.05.2020 tarihlerin arasında yapacağınız indirimli ürün alışverişlerindeki kampanyaları kaçırmayın.

Kuvings Türkiye

Kuvings Türkiye Sirha 2018 Fuarında..

Sirha İstanbul 2018

Kuvings endüstriyel ürün grubu ve ev tipi ürün grubu ile Sirha İstanbul 2018 Fuarında.

Kuvings Türkiye endüstriyel ürün grubu, ev tipi ürün grubu ve blender ürünleri ile 29 Kasım – 1 Aralık 2018 İstanbul Kongre merkezinde Sirha İstanbul 2018 Fuarında.

blankKuvings Türkiye Doğal Yaşam Festivalinde.

12-13 Mayıs tarihleri arasında Kuvings Türkiye olarak Doğal Yaşam Festivalindeydik. Standımızda Kuvings Whole Slow Juicer ile ilgili bilgiler vererek, ikramlarımız oldu. Tüm katılımcılarımıza ve iki gün boyunca standımızı ve festival alanımızı hiç boş bırakmayan ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.

fuar

Kuvings Türkiye Zuchex 2015 fuarında

Kuvings Türkiye ev eşyaları ve mutfak ekipmanlarının nabzının tutulduğu Zuchex 2015 fuarında..

Kuvings Türkiye ev eşyaları ve mutfak ekipmanlarının nabzının tutulduğu Zuchex 2015 fuarında özel standı ile yer aldı.Ev eşyaları ve mutfak ekipmanları sektörünü bir araya getiren Zuchex 2015 yurtiçinden ve yurtdışından katılımcıların ve ziyaretçilerin bir araya geldiği bu fuarda Kuvings Türkiye dünya’da ilk defa lansmanını yaptığı endüstriyel slow juicer Kuvings Whole Slow Juicer Chef CS600 modelini tanıttı.Fuarda standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür eder, bir sonraki organizasyonlarda tekrar görüşmek üzere.

news-cs600

Kuvings Endüstriyel Slow Juicer İlk Defa Türkiye`de.

Dünya’nın en iyi katı meyve sıkacağı Kuvings Whole Slow Juicer, endüstriyel modeli Kuvings CS600 ile ilk defa Türkiye’de.

Kuvings Whole Slow Juicer katı meyve ve sebze sıkacağının beklenen modeli Kuvings Whole Slow Juicer Chef (CS600) modeli şubat sonu Kuvings Türkiye stoklarında olacaktır. Hotel, restaurant ve cafe işletmelerinin uzun süredir beklediği bu ürün zaman tasarrufu, yüksek verimlilik, temizlik kolaylığı ve aynı zamanda cold press (soğuk sıkım) teknolojisini sunmaktadır.

C7000-1

Yeni Kuvings C7000 Slow Juicer Türkiye`de!

Kuvings markasının en son çıkardığı yeni model C7000 3 farklı renk seçenekleri ile stoklarda.

Yeni Kuvings C7000 Slow Juicer 3 farklı renk seçenekleri ile stoklarda.

citrus

Kuvings Whole Slow Juicer Narenciye Aparatı…

Kuvings in yeni geliştirdiği narenciye aksesuarı kullanıcılara mutfakta daha pratik bir sıkım imkanı sağlıyor. Portakal, limon, nar vb. meyvelerde ürünü 2 ye böldükten sonra narenciye aparatınız ile saniyeler içerisinde sıkım yapabilirsiniz. Temizliği ve kullanımı oldukça basit olan bu aparat Kuvings Whole Slow Juicer B6000 ve C7000 modellerine uyumlu gelmektedir. Ayrıca satın alabileceğiniz hem de cihazla beraber satın alacağınız bu aksesuara kuvingsturkiye.com adresinden inceleyip peşin fiyatına taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

hb Blender

Yeni Kuvings Power Blender Şimdi Türkiye’de!

Dünyanın en iyi katı meyve sebze sıkacağı markası Kuvings’den yeni Power Blender.

Dünyanın en iyi katı meyve sebze sıkacağı markası Kuvings’den yeni Power Blender. Kuvings teknolojinden bir yenilik daha. Kuvings olarak whole slow juicer teknolojisinin mucidi bizler blender grubunda da olağanüstü bir blender yapmaya karar verdik. Mutfak robotlarının çalışma prensiplerinden yola çıkarak Dünyanın ilk 6 parça 3D bıçaklı blenderini yarattık. Daha verimli daha performanslı ve daha dayanıklı bir blender hedefinde olan Kuvings bu alanda özel bıçakları sayesinde bir ilk. Kuvings Power Blender sınıfında 6 Parça 3D Bıçak teknolojisi ile buzları kıran, harmanlama ve sıvılaştırmayı etkili bir şekilde yapan 3,5 Hp motora sahip bir teknoloji ile sizlere sunulmaktadır. Kırmızı, beyaz ve gri olarak 3 renk seçeneği ile gelen Kuvings Power Blender Türkiye’nin önde gelen online sitelerinde peşin fiyatına taksit seçenekleri ve ekstra puan kampanyaları ile 1.599 TL. den satışa sunulmaktadır.

Sirha

Sirha İstanbul 2017

Kuvings endüstriyel ürün grubu ve ev tipi ürün grubu ile Sirha İstanbul 2017 Fuarında.

Kuvings Türkiye endüstriyel ürün grubu, ev tipi ürün grubu ve blender ürünleri ile 16 – 18 Kasım 2017 İstanbul Kongre merkezinde Sirha İstanbul 2017 Fuarında.