Ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Neredeyse herşeyi sıktım diyebilirim. Mükemmel sonuç aldım. Meyve suyu ile ilgili yeni bir deneyim yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim. Fiyatını kesinlikle hak ediyor.

Cengiz Eryaman

Bıçak olmadan, yavaş çalışan bir motorla sağlıklı sebze meyve suyu elde ediyorsunuz.  Çıkan posadaysa hiç su olmuyor.

Arzu Karakaya

Ürünü bir yıldan uzun süredir kullanıyorum. Kargoyu teslim aldığımda plastik kaplardan birinin çatlak olduğunu fark ettim. Satıcı firma tereddütsüz ve aynı gün değişim yaptı. Mutfakta en sık kullandığım aletlerden biri oldu.Hatta makinenin az miktarda çıkardığı posadan da doğal kompost elde ediyorum ve bahçedeki bitkilerde değerlendiriyorum. Favorimiz buğday çimeni suyu.

Muazzez Özçelik

Meyve sıkacağı çok güzel, kaliteli bir ürün.. istediğiniz sebze meyve yeşillik kök (zencefil gibi) hatta kuru bakliyat dahil (3 saat suya bekleterek) koyabilirsiniz. Sıhattınız için tavsiye edilir… Pahalı olsa bile sağlık için değer. Kür de yapılabilir. Hem zevk alırsınız, hem kendinizi hafif ve temizlenmiş hissedeceksiniz…

Hussein Doğan

Gerçek meyve Suyu içmek isteyenler bu makineyi almak zorundadir. Meyve sıkılarak/ezilerek suyu çıkariliyor. Çok lezzetli. Artik Hergun meyve Suyu içiyorum. Çok tavsiye ediyorum. Benim karisimim: Portakal + Elma + Havuç . Enfes … ? Bu fiyatı hakediyor.

Erhan Özdemir

Ürünü bu siteden almadım ama kuvings meyve sıkacağı parasını kesinlikle sonuna kadar hakediyor daha önce kullandığınız makinaları bir daha görmek istemeyeceksin herşeyden önce makinada bıçak yok elma ve portakalları bütün atıyoruz hazneye biz çok sevdik alan pişman olmaz artık köpüklü meyve suyu içmek yok ayrıca kutusundan detaylı tarifler çıkıyor detox için de sebze meyve suları hazırlayabilirsiniz muhakkak alın çocuklarınızın geleceğine yatırım yapın

Arda Dibli

ürün biraz pahalı görünsede ücretini sonuna kadar hak ediyor. posa kuru olarak çıkıyor. sıkıştırarak meyvenin suyunu çıkardığı için tatda değişim olmuyor. ben her sabah çocuğuma havuç elma suyu sıkıyorum. çocuklu aileler için ideal.

Muzaffer Kabakbaş

bir üründen bu kadar memnun kalınabilir, son derece kaliteli ve sağlamlık hissi veren bir cihaz, uzun tecrübelerin sonucu olduğunu ürün kendisi anlatıyor, yaklaşık 1 hafta ingilizce siteler de dahil ciddi incelemelerimle karar verdim. 3 kg havuçta eski iyi marka bir makinemde 4 bardak alırken tam 6 bardak aldım, havucun tadında sürtünmeden dolayı bozulma yok, tat farkını gurmeyseniz :) alıyorsunuz, suyunda köpürme yok, sürtünme ve rendelemeden kaynaklanan vitamin kaybı yok, ezerek suyu çıkarıyor, temizliği kolay, sıkarken sıkışma, sök boşalt yok, geceye kadar ara tamizlikle makineyi sürdürebiliyorsunuz, ara temizlik demek işiniz bitince hazne kadar iki su geçirmek demek sonra tertemiz, ayrıca çok çeşitli kokteyl ve sebze suyu kombinasyonu içeren sağlık önerileriyle dolu kataloğu da yanında geliyor, bana bu imkanı sunan hepsiburada’ ya en başta teşekkür ederim.. sonra üreten koreli firmaya, toptancı ve ithalatçı firmaya teşekkür ederim.. bütçeniz el veriyorsa SAĞLIĞINIZ için tereddüt bile etmeyin derim

Bülent Sağlam

Uzun süre araştırma yaptıktan sonra almaya karar verdim.Kısa sürede ürün elime ulaştı.Meyve ve sebzeleri gayet güzel parçalayıp suyunu sıkıyor posasi kuru ve az çıkıyor.Meyve ve sebzelerin vitaminini öldürmeden uzun süre muhafaza edilebiliyor.Alacak kişiler düsünmeden alabilir.Parçaları kolay takip çıkartılıyor ve gürültüsüz çalışıyor.

Zafer Kesman

Geldiği günden beri birşeyler sıkmak için bahaneler buluyorum. Temizliği pratik, posa neredeyse kuru.

Eylem Ezgi Uskul

Ürünün kutusu bile kaliteli. Ağırlığı, parçalarının kalitesi göz dolduruyor. Temizliği daha kolay. Ayrıca insanın sürekli bir şeyler sıkası geliyor. Meyve posalarını oldukça kuru çıkarıyor. Ürünleri parçalayarak ve tek tek atarak verimi daha da arttırabilirsiniz. Sıkma süresi uzayacak ama verim artacaktır. Satıcı firma çok ilgili attığım maillere tatmin edici cevaplar alabildim. Smoothie ve dondurma aparatı stoklara girince almayı düşünüyorum. Evet ürünün fiyatı Türkiye şartlarına göre oldukça pahalı ama yurtdışı ile aynı fiyata satılıyor bunu unutmayın. Başka markalarda bu yok. Böyle olmasa Türkiye de bu kadar satılamazdı. 2000 liraya telefon alınıyorsa bu makine de alınabilir. Son olarak b6000 modelini almak yerine 350 lira daha koyarak C7000 modelini alın. Aradaki fiyat farkına bence değer.

Hacı Veli Yıldırım

En yakın rakibinin yaklaşık 3 katı maliyete değermi diye tereddüt ederek verdim siparişi. Ancak ürünü alıp ambalajından çıkardığımda değer olduğunu anladım.Kullandığımda da kesinlikle emin oldum.Şaşırtacak derecede sessiz.Kaliteli malzeme.Üzerinde çalışılmış dizayn detayları..Çok iyi bir ürün. Katı meyve – sebze sıkıcıları kullanım alışkanlığı ister, eğer sizde bu alışkanlık yoksa 1-2 kullanımdan sonra bir kenara bırakırsınız.Bu iyi alışkanlığı edinmek istiyorsanız alabileceğiniz en iyi ürün.

Şahin Kuyucu

Ürün elime geçtiğinde montaj işlemi sırasında sorun çıktı Satış sorumlusu Mehmet Ali bey ile telefon ile görüşerek adım adım montaj işlemini tekrar yaptık. Dönme sileceği ve süzgeci yerleştirdim, sıkma vidasını taktım elinle çevir dedi, çevirdim ama dönmedi Dönmüyor ise gövdede sorun vardır dediler ve hemen değişimi yaptılar.Markaya ve Türkiye temsilcisine sonuna kadar güvenerek ürünü alabilirsiniz.Çin malı bir ürün almadığım ve böyle bir temsilcisi olan bir markayı aldığım için kendimle ve marka ile gurur duyuyorum İşini hakkıyla yapan böyle markalara ihtiyaç var Teşekkürler Kuvings Türkiye.

Murat Özkan

2000 liralık makinelerin yaptığı işe taş çıkararır.Daha önce ithal bıçaklı bir sıkıcı ve yerli bir markanın merdaneli sıkıcısını kullandım. Böyle pürüzsüz bir sebze-meyve suyu içmedim. maydonoz,ıspanak,zencefil,şalgam,pancar,elma,limon sıktım hepsini sıktı. Posasından damla su çıkartamazsınız, kupkuru çıkartıyor. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Alın pişman olmazsınız.

Hasan Ceylan

Uzun zamandır Türkiye’den alabileceğim slow juicer alternatiflerini araştırıyordum, en son Kuvings’e karar vedim. Benim önceliklerim şunlardı; ön hazırlığı az olsun, yeşil yapraklı sebzeleri ve hatta çimleri rahat rahat sıkabileyim, sessiz olsun, temizlemesi rahat olsun. Bu ürün benim tüm isteklerimi karşıladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tuba Kiper

Kuvings’i yaklaşık 1 aylık araştırmanın sonunda almış bulunuyorum. Sessizlik kısmı ne kadar göreceli bir kavram olsa da bıçaklı modellere göre oldukça az ses çıkardığı bir gerçek.Gelir gelmez havuç ve yeşil elma ile deneme yaptım 3 adet orta boy ince havuç ve 1 orta boy yeşil elma ile yaklaşık 300ml meyve suyu çıkardı. Normal bıçaklı modellerde 5 orta boy havuç ve 1 büyük yeşil elmaya ihtiyaç duyardım bu açıdan oldukça başarılı buldum.Posasız bir sıkım yapamadığı bir gerçek ancak ben rahatsızlık duymadım bıçaklı modellerde posasız olabiliyor anca onlarda da meyve suyu değil sanki köpük içiyormuşsunuz gibi his uyandırıyordu. Özellikle bu noktaya dikkat çekmek istiyorum su içer gibi rahat ve keyifli bir meyve suyu deneyimi yaşamak istiyorsanız bu üründen şaşmamalısınız.Yurtdışında alternatifleri fazla ancak ülkemizde sınırlı ve Kuvings ile kıyaslandığında fiyatları arasında büyük bir uçurum var. Şu an Kuvings ülkemizde ana vatanı da dahil olmak üzere çoğu ülkeden daha ucuza satılmakta.Sıkması ve içmesi son derece keyifli. Temizlik faslına gelecek olursak her parça tek tek sökülüp temizlenebildiği için titizlik derecenize göre 5dkda da bitebilir 15dkda da bitebilir.İçerisinden çıkan tarif kitabı bence çok başarılı Türkçeye çeviri yapılırken bazı satırlar ingilizce olarak kalmış ama o kadar kusurda olsun artık ne diyelim.Ürün yapı ve hissiyat olarak ağırlığını belli ediyor bir de bunun yanında 10 sene garanti büyük avantaj. Umarım distribütör firma ürünü getirmeyi durdurmaz da garanti ve yedek parça ile ilgili sorun yaşamayız sonraki senelerde.Uzun lafın kısası su nasıl ki candır, meyve suyu da canının içi bu sebepten kendinizi şımartmanın en kolay, sağlıklı ve keyifli yolu bu kadar yakın iken es geçmeyin. Sağlıklı kalın.

İlayda Meşe

Ürünün fiyatı diğer meyve sıkacaklarına göre yüksek ancak yurt dışındaki kendi ve benzerlerinin fiyatından ve yurt içinde de benzeri diğer ürünlere göre ucuz. Türkçe tarif kitabı ve Türkçe kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor ürün. Son derece sessiz bir ürün (sabah işe giderken çocuğunu uyandırmak istemeyenler için). Mutfakta az yer kaplıyor. Kolay temizleniyor. Temizleme aparatı işe yarıyor. Artık neredeyse bir bilim dalı haline gelecek “juicing” ve “detoks” gibi kavramlarla ilgilenenler gönül rahatlığıyla alsın. Yok ben çeyizime alıp kaldıracam diyorsanız, ve bu kavramlardan haberiniz yoksa 60 tl.ye satılanlardan alın.

Hasan Güngör

Muadillerine göre biraz pahalı ama monte-demontesi çok kolay, temizlenmesi çok pratik. Sıkmadığı sebze meyve yok. Her şeyiyle mükemmel bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

Orhan Vardar

Aldığım ürün daha önce kullandığım bir ürün kalitesini ve özelliklerini çok iyi bildiğim için oğluma hediye olarak bu ürünü sipariş verdim merak edenler ve araştıranlar var ise bir meyve ve sebzeden bedeninizin alması gereken mineral ve vitamin ne ise en yüksek düzeyde alabileceğiniz kalite ve nitelikte su çıkaran bir makine eğer bütçeniz el veriyorsa ki sağlık söz konusu ise bedelin hiç bir önemi olmadığını düşünüyorum bu ürünü bir şekilde edinmeye çalışın bu paylaşımı sadece bir kullanıcı olarak sizlerle paylaşıyorum sevgilerimle…

Fehmi Arslan Alper

Ürün gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli ürün, sessiz çalışıyor ”gecenin bir yarısında bile apartman hayatında rahatlıkla çalıştırılabilir bir makine” ve atık malzemesinde bir damla su kalmıyor  ayrıca dedikleri gibi sıktığı meyve suyunda gerçekten köpük olayı en minimum seviyede temizlik olayıda diğer makinelere göre daha basit daha az zaman alıyor… kaliteli güzel bir meyve yada sebze suyu için çok ideal bir ürün… kesinlikle tavsiye ederim…

Halime Dilliler

Ürünü anlatmak için kelimelerin kifayetsiz kalıyor. İnsan kendi kendine soruyor bu katı meyve sıkacağı ise diğerleri nedir?Firmaya teşekkür ederim özenli kargo gönderimi için…

Yasin Yılmaz

En yakın rakibinin yaklaşık 3 katı maliyete değermi diye tereddüt ederek verdim siparişi. Ancak ürünü alıp ambalajından çıkardığımda değer olduğunu anladım.Kullandığımda da kesinlikle emin oldum.Şaşırtacak derecede sessiz.Kaliteli malzeme.Üzerinde çalışılmış dizayn detayları..Çok iyi bir ürün. Katı meyve – sebze sıkıcıları kullanım alışkanlığı ister, eğer sizde bu alışkanlık yoksa 1-2 kullanımdan sonra bir kenara bırakırsınız.Bu iyi alışkanlığı edinmek istiyorsanız alabileceğiniz en iyi ürün.

Şahin Kuyucu

Ürün çok kaliteli. meyvelerin vitamini kaçmadan suyunu çıkarıyor.meyve suyu içtiğinizi anlıyorsunuz.bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra hazır meyve suyu içmeyeceksiniz emin olun.kullanımı ve temizliği kolay.düşünmeden alabilirsiniz.

Zehra Demirezen Uluç

Harika ürün.Çok memnun kaldık üründen. İyi ki almışız. İçtiğimiz sebze ve meyve sularının tadı nefis.

Aydan Oğuzman

Piyasadaki hiç bir ürüne benzemiyor çok değişik çok iyi ve çok güçlü bir makina.

Tansel Eminçelebi

Meyve-sebze sıkıcılar arasında en iyisi. Başka bir marka alıp pişman olmayın. Slow juicer lar hakkında araştırma yaparsanız eski tür sıkıcılar ile olan farkını anlayabilirsiniz. Daha önce gerçek meyve suyu içmediğimi fark ettim bu cihazı kullanmaya başladığımdan beri.

Ali Murat Dalkıran

Ürün cok guzel, gercek meyve ve sebze suyu iciyorsunuz. Temizligi de oldukca kolay..

Serkan Yılmaz

Katı meyve sıkacaklarına göre yiyeceklerin suyunu çok daha iyi sıkıyor ve onlara göre aşırı derecede sessiz. Mağazaya teşekkürler. Aynı gün kargoya verdiler. Hayırlı işler

Gökhan Kızıltan

ürün çok kaliteli, paketlemesi kusursuz, çok sessiz ve mükemmel çalışıyor. çok teşekkür ederim.

Onur Demir

Ürünü keserek değilde ezerek suyunu sıktığı için kaliteli Bi meyve suyu elde ediyorsunuz.

Ahmet Yılmaz

ürünü zaten araştırıp almıştım. bugün ilk kez kullandım. yeşil yapraklı sebze sıkımında kullandım. daha önce kullandığım bıçaklı ürüne göre çok daha farklı ve yoğun bir sıkım yapıyor. temizliği de oldukça kolay. herkese tavsiyem kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okumaları.

Mehmet Varlık

teşekkürler …..

Akif Erdel

ÜRÜN MÜKEMMEL HERKESE TAVSİYE EDERİM, PİYASADA OLAN DİĞER KATI MEYVE SIKACAKLARIYLA HİÇBİR BENZERLİĞİ YOK. FİYATI YÜKSEK AMA BUNA GERÇEKTEN DEĞER. SAĞLIĞINA ÖNEM VEREN BUNU ALIR.

Minas Çolakyan

Ürün gayet kullanışlı, kaliteli olduğu her halinden belli. Temizliği gayet kolay. Artık dışardan meyve suyu almaya son. Meyve lezzeti ne ise aynı tadı suyunda başka herhangi bir tat koku yok içinde. Tavsiye ederim alan pişman olmayacaktır. Teşekkürler Kuvings..

Yunus Emre Koçer

Ürün türünün en iyilerinden.

Fatih Sever

Daha önce C7000 serisini denedim çok memnun kaldım. EVO820 serisi daha da güzel. Tasarımdaki yenilikler kullanımı/temizliği ciddi anlamda kolaylaştırmış. Teşekkürler.

Yeşim Yılmaz İşler