Kuvings E6000DS Whole Slow Juicer

ModelE6000DS
TipEv Tipi
RenkGri
Sıkım SistemiCold Press (Soğuk Sıkım)
Hız60 RPM
Güç240W
VoltajAC220-240V, 50/60Hz
Ölçüler228 x 208 x 446 (mm)
Ağırlık6.9 kg
Kapasite400 ml
Kullanım Süresi30 dk.
MalzemelerUltem, Tritan, BPA Free
Dondurma StrainerOpsiyonel

Yolda..

Yeni O Şeklinde Giriş Haznesi

Daha kolay ve Daha hızlı

5. Nesil yeni O şeklindeki giriş haznesi ile, meyve suyunuz daha kolay elde edebilirsiniz. Kuvings E6000DS diğer modellere göre daha geniş giriş hasnesine sahiptir.

kuvings E6000DS

Dondurma Strainer Aparatı

Opsiyonel olarak satın alacağınız aksesuarlar ile evinizde kendi dondurmanızı, bebek mamanızı ya da smoothie içeceklerinizi hazırlayabilirsiniz.

blank

 

 

82mm Geniş Giriş Haznesi

Hızlı bir şekilde meyve suyu hazırlayın diye.

Kuvings E6000DS eski modellere göre daha geniş giriş haznesi ile meyveleri parçalamadan koymanıza imkan sağlamaktadır. Bu sayede daha hızlı bir şekilde meyve suyunuzu elde edebilirsiniz.

blank

Sessiz katı meyve sıkacağı
kuvings_logo_ic

Sessiz

Kuvings Slow Juicer o kadar sessiz çalışır ki çok sessiz ortamlarda bile gürültü hissetmezsiniz. Klasik meyve suyu sıkacaklarına oranla çalışma anında çok daha sessiz çalışmaktadır.

blank
kuvings_logo_ic

Yenilenmiş Tasarım

5. Nesil giriş haznesi ve süzgeç iç yapısının güncellenmesi ile hem aparatların montajı kolaylaştırılmış hem de performansı arttırılmıştır.

blank
kuvings_logo_ic

Kolay Temizlik

Kuvings Slow Juicer’da kutu içeriğinde kuvings patentli temizlik aparatı gelmektedir.Bu aparat ile temizlik sürenizi 5-6 dk ya düşürerek zaman tasarrufu sağlanmaktadır.

blank
kuvings_logo_ic

Taze ve Sağlıklı

Kuvings %100 sağlıklı meyve sebze suyu elde etmenizi sağlar.Klasik sistemlerde kullanılan bıçaklar meyve sebzeyi oksidasyona uğratarak enzimlerin yanmasına neden olur.Kuvings Whole Slow Juicer sisteminde ise 6 kat daha fazla vitamin elde edersiniz.

blank
kuvings_logo_ic

Güvenlik

Flip gate sistemi, çocukların küçük ellerinin besleme haznesine girmesini engellemek için tasarlanmıştır ve herkes için rahat ve güvenli bir şekilde kullanılabilen evrensel bir tasarıma sahiptir.

blank
kuvings_logo_ic

Çevre Dostu

Ultem, Tritan, BPA Free özellikleri ile sağlığınızı ve çevreyi korur.

Kuvings E6000DS Whole Slow Juicer Katı Meyve Sebze Sıkacağı

KUVINGS VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TANITIMI İZLE