Portakal Sıkacağı ile artık dışarıdan alınan hazır portakal sularına son !! Sizlerde Kuvings marka katı meyve sıkacakları ve narenciye sıkacakları ile kendi portakal suyunuzu kendiniz sıkacaksınız. Böylece nasıl hazırlandığını bilmediğiniz meyve sularını tüketmek yerine kendi sıktığınız meyve sularını tüketebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise Kuvings Türkiye internet sitesini ziyaret ederek istediğiniz katı meyve sıkacağı modelini sipariş etmek. Siparişleriniz güvenli ve sağlam bir şekilde evinize teslim edilecektir.

Portakal Sıkacağı

Sizlere ve ailenize sağlıkla sıkılmış meyve suları içirmek için yola çıkan markamız Kuvings bu yolda emin adımlarla yürümekte. Katı meyve sıkacağı ve narenciye sıkacağı modellerimizde kullandığımız bıçaklar meyve ve sebzeleri ezmeden suları çıkarmaktadır. Bu sayede bir meyveden veya sebzeden diğer katı meyve sıkacaklarına oranlar daha fazla su elde edebilirsiniz. Ayrıca özel lazer teknolojisi ile üretilen bıçaklarımız uzun yıllar paslanmaya karşı dayanıklıdır. Ve asla körelmezler böylece meyveleriniz asla ezilmez ve tüm suları çıkar. Sizler aileniz ile birlikte bu meyve suyunun tadına doya doya varırsınız. Ayrıca bıçaklar da dahil olmak üzere katı meyve sıkacaklarımızın her parçasını gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz. Böylece her defasında gönlünüz rahat bir şekilde temiz sağlıklı meyve suyu elde edip içebilirsiniz.

Portakal Sıkacağı

Portakal Sıkacağı

Kuvings Türkiye olarak sizlere temin ettiğimiz bu katı meyve sıkacaklarının satış sonrası bölümünde de sizlere destek vermekteyiz. Eğer Portakal Sıkacağı veya diğer katı meyve sıkacaklarında her herhangi bir sıkıntı yaşar iseniz. Bizlere telefon numaralarımızdan veya internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında katı meyve sıkacağı ürünlerimizde sizlere bir kolaylık daha sunmaktayız. Meyveyi sıktıktan sonra meyvenin posalarını temizlemek ile uğraşmak yerine bizler sizler için posa bölümü yaptık. Örneğin sıkılan bir elmanın çöpünü makineden temizlemek ile uğraşmayacaksınız. Bunun yerine makinenin arkasında yer alan atık posa bölümünü çıkarıp temizlemeniz yeterli olacaktır. Çünkü bizler sizler için katı meyve sıkacaklarımıza atık posa bölümü yaparak sizleri bu temizlik derdinden kurtarmış bulunmaktayız. Ayrıca tüm ürünlerimiz her hangi bir sorun karşısında Kuvings Türkiye garantisi altındadır. Sizlerde Portakal Sıkacağı ve katı meyve sıkacağı hakkında daha fazla bilgi alabilmek için bizlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.