Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı ile artık daha bol sulu  meyve suları elde etmek mümkün. Yavaş sıkımın diğer katı meyve sıkacağından farkı ne ? Yavaş sıkım sayesinde meyveler veya sebzeler daha az parçalanıp ezilerek. Daha fazla su elde etmek mümkün. Yavaş sıkım sayesinde ayrıca narenciye sıkacaklarında da daha fazla meyve suyu elde edilir. Ve ayrıca meyve suları daha vitaminli olur. Ayrıca makine daha az güç harcadığından daha az enerji harcar ve daha tasarrufludur.

Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı

Yavaş sıkımda meyve sıkıcağı içinde değişen hiç bir şey olmamakta. Sadece değişen tek şey motor gücü ve makinenin çalışma prensibi. Yine diğer ürünlerimizde olduğu gibi katı meyve sıkacağı paslanmaz bıçaklara sahiptir. Ve bıçaklar özel teknoloji ile hazırlandığı için besinleri ezip parçalamaz. Kuvings Türkiye farkı ile tüm katı meyve sıkacaklarımız garantimiz altındadır. Herhangi bir sorun veye problem ile karşılaşıldığında bizlere ulaşarak destek alabilirler. Ayrıca tüm Kuvings katı meyve sıkacağı modellerimiz garantilidir. Diğer kaktı meyve sıkacağı modellerimizde olduğu gibi Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı modelimizde de güvenlik önlemlerimiz en ön plandadır. Hiç bir şekilde ters bir durum ile karşılaşılmaz. Ve bu keyfiniz asla ama asla yarım kalmaz.

Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı

Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için AR-GE bölümümüz durmadan çalışmakta. Ve sizlere meyve suyu elde ederken nasıl daha fazla yardımcı oluruz onun için çalışmakta. Tüm ürünlerimiz CE sertifikalıdır ve oldukça güvenlidir. Katı meyve sıkacağı ve Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı modellerimizde plastik aksamlardaki plastikler tamamen sağlıklıdır. Ve hiç bir şekilde sağlığınızı tehlikeye sokmaz. Ayrıca sizlere özel  erken siparişlerde sürprizlerimiz mevcut olmakta. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanıp kaliteli bir katı meyve sıkacağı elde etmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kuvings Türkiye olarak hizmetlerimizi geliştirmek ve sizlere daha kaliteli katı meyve sıkacağı ve narenciye sıkacağı ürünleri sunmak için çalışmaktayız. Bıçaklar olsun plastik aksamlar olsun hepsi için ayrı ayrı özenli bir çalışma göstermekteyiz. Sizlerde Katı meyve sıkacağı ve Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.