Dayanıklı Katı Meyve Sıkacağı konusunda piyasada ki iddialı firmalardan biri  olan markamız Kuvings. Sizlere katı meyve sıkacağı sağlamlığı konusunda garanti vermektedir. Yıllardan beri katı meyve sıkacağı üretimi yapmaktayız. Ve bu üretimi en kaliteli malzemeleri kullanarak yapmaktayız. Katı meyve sıkacağı üretiminde kullandığımız tüm parçalar kalite kontrollerinden tam not ile geçmiştir. Ve Uluslararası Kalite Standartları sertifikasına sahiptir. Böylece katı meyve sıkacağını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kaliteli parçalar kullandığımız için katı meyve sıkacağı hem size uzun yıllar hizmet edecektir hem de hijyenik olacaktır.

Dayanıklı Katı Meyve Sıkacağı

Kuvings Türkiye olarak siz değerli müşterilerimize her zaman olduğu gibi yine kaliteli katı meyve sıkacağı çeşitleri üretmekteyiz. Bizi diğer markalardan ayıran en önemli özelliğimiz Dayanıklı Katı Meyve Sıkacağı modellerimizin olması. Ayrıca hijyeni ve sağlığı ön planda tutmamız olacaktır. Bizler katı meyve sıkacağı üretir iken dayanıklılığı ve sağlığı göz önünde bulunduruyoruz. Dayanıklılık için katı meyve sıkacağı üretir iken parçalarını kaliteli malzemeler kullanarak üretmekteyiz. Plastik kısımlar en kaliteli plastikten, metal kısımlar en kaliteli metalden yapılmıştır. Sağlık ve hijyen konusuna gelecek olur isek. Katı meyve sıkacağı içerisinde meyve suyu ve meyve ile temasta olan yerleri özel sıvılar ile kaplıyoruz. Böylece antibakteriyel bir hal alan parçalar daha hijyenik olmaktadır.

Dayanıklı Katı Meyve Sıkacağı

Dayanıklı Katı Meyve Sıkacağı

Bu konuda da en çok bıçaklara özen göstermekteyiz. Katı meyve sıkacağı üretiminde kullandığımız bıçaklara özel kimyasal olmayan sıvılar ve maddeler ile kaplama yapmaktayız. Böylece bıçaklar meyve ile temas halinde iken meyvenin veya sebzenin vitaminlerine zarar vermemekte. Böylece hazır meyve sularına ve eskide ki katı meyve sıkacaklarına göre daha sağlıklı meyve suları içiyorsunuz. Bu en çokta küçük yaştaki çocuklarınız için önem arz etmekte. Meyve ve sebzeleri katı halde tüketemedikleri için onlardan alacakları vitaminleri meyve sularından almaktalar. Bu yüzdende katı meyve sıkacağının vitaminleri saklaması koruması çok önemlidir. Bunun dışında büyük bir meyve ve sebze koyma ağzı sayesinde meyveleri bütün halde atabilirsiniz. Sizlerde katı meyve sıkacağı ve Dayanıklı Katı Meyve Sıkacağı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.