Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı ile artık büyük yemek fabrikaları veya okul yemekhaneleri de sağlıklı meyve suyu elde edebilecekler. Ayrıca bu katı meyve sıkacağı ile meyve suyu üreten büyük şirketlerde artık daha sağlıklı meyve suları üretebilecekler. Kuvings Türkiye olarak sizlere katı meyve sıkacağı konusunda daha fazla imkanlar ve çeşitler sunmak için çalışmaktayız. Tüm katı meyve sıkacağı modellerimizde en sağlıklı  ve steril malzemeleri kullanmaktayız. Bu sayede tüm meyve sularınız oldukça sağlıklı olmakta. Kuving ile sağlıklı meyve suları !!

Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı

Kuvings olarak katı meyve sıkacağı ile artık meyve ve sebzeleri sadece katı bir şekilde tüketmekten kurtulmuş olmaktasınız. Artık Kuvings katı meyve sıkacağı sayesinde artık sevdiğiniz sebze ve meyveleri sıvı olarak da tüketebileceksiniz. Hemde vitamininden ve sağlığından hiç bir şey kaybetmeden. Bu durum en çok küçük yaşta daha dişleri bile çıkmamış bebekler için işe yaramakta. Meyve ve sebzeleri katı tüketemedikleri için katı meyve sıkacağı sayesinde sıvı olarak tüketebilecekler. Bunun dışında Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı için bizlere ulaştığınızda işlem şu şekilde gerçekleşmekte. Önce teknisyenlerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda ve büyüklükte bir ölçülere uygun katı meyve sıkacağı üretmekte. Ardından ise bunun montaj süresi başlamakta.

Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı

Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı

Tüm bu işlemlerden sonra ise Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı kullanıma hazır hale gelmekte. Tabi ki doğal olarak kullanılan her ürünün birde bakım zamanı vardır. Doğal olarak katı meyve sıkacağı da bir bakıma ihtiyaç duymakta. Bu katı meyve sıkacakları sanayi tipi olduğu için daha kapsamlı bir bakıma ihtiyaç duymakta. Bu bakım için de Kuvings yetkili ekibimimiz sizlerin hizmetinde. Ayrıca bu katı meyve sıkacağının temizlik işlerinin sizlerde basınçlı su ve temizlik maddesi ile birlikte yapabilirsiniz. Bunun dışında bu katı meyve sıkacaklarının bıçakları daha özel bir şekilde üretilmiştir. Normal katı meyve sıkacaklarından daha büyüktürler. Ve daha keskindirler o yüzden bu bıçakların bakımı da daha büyük bir özen istemekte. Sizlerde Katı meyve sıkacağı ve Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı hakkında bilgi almak için bize internet sitemizden ulaşın.