Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı konusunda Kuvings patentli özel üretim olan ULTEM VİDA ile bu sıkım işlemi yapar. Kesinlikle Bıçak yada metal kullanılmamıştır. Aynı zamanda ULTEM denilen sıkma vidası PORSELEN DEĞİLDİR. Şimdi sizler de bu yazımızda katı meyve sıkacağı ürününde bıçaklar nasıl olmalı. Ve bizim kullandığımız ürettiğimiz bıçaklar nasıl bu konuda bilgi vereceğiz. Sizlerde bu yazıyı okuduktan sonra katı meyve sıkacağı alırken nasıl bir bıçak yapısına sahip olması gerektiğini biliyor olacaksınız.

Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı

Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı

Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı

Bizler Kuvings katı meyve sıkacağı kullanmaz. Üretimimiz esnasında en çok katı meyve sıkacağı ürününün ezme işlemini yapacak olan vidasına dikkat ediyoruz. Çünkü katı meyve sıkacağı içerisinde meyve ve sebze ile en çok temas halinde olan yer orası. Ne kadar kaliteli bir materyalden yapılırsa ne kadar keskin olursa o kadar iyi olur. O kadar iyi olur derken şunu kastediyoruz yani meyveyi ve sebzeyi daha rahat keser. Ayrıca sizlere daha uzun süreler boyunca hizmet verir. Bunun dışında katı meyve sıkacağı ürünlerimiz içerisinde ki ultem vida oksitlenmeye oldukça dayanıklıdır. Çok ama çok uzun süreler paslanma sorunu ile uğraşmadan rahatça kullanabileceksiniz. İşte bu yüzden sizler de katı meyve sıkacağı alırken Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı konusunda önem göstermelisiniz.

Ultem Vida Bakımı Nasıl Yapılır?

Evet dediğimiz gibi katı meyve sıkacağı alır iken bıçaklara çok dikkat ederek almalısınız. Paslanma ve uzun süre dayanma olaylarının dışında Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı kullanmaz. Bunun yerine ULTEM ViDA kullanır. Bunun da nedenini açıklamak gerekir ise bıçaklar ne kadar keskin olur ise meyveleri ve sebzeleri o kadar rahat keser. Ve parçalamaz yani kısaca ezmez. Bu da bize şöyle bir avantaj sağlamakta katı meyve sıkacağı bir meyveyi veya sebzeyi ne kadar rahat keser ise. O kadar ez ezer. Bu da şu anlama gelmekte daha az ezilen meyveler ve sebzeler vitaminlerini içinde saklamakta. Ezilerek vitaminleri de ölmemekte. Bunun ile birlikte bıçakların bakıma ihtiyacı yoktur özel bir kaplamaya sahip oldukları için. Uzun bir süre katı meyve sıkacağı ile beraber size hizmet vereceklerdir. Tek yapmanız gereken işlemlerinizden sonra katı meyve sıkacağını temizlemek olacaktır.

blank

Temizlik Mi Ya Bozulur İse !

Bu konuda hiç endişeniz olmasın tüm katı meyve sıkacağı modellerimiz temizliğe oldukça dayanıklıdır. Su ile temas edecek bölgelerin iç kısımları özel bir madde ile kaplanarak su ile teması önlenmiştir. Bu sayede hiç bir arıza problemi söz konusu değildir. Bu yüzden Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı parçalarını rahatlıklar yıkayarak her defasında temiz ve sağlıklı meyve suları içebilirsiniz. Ayrıca Katı Meyve Sıkacağı motorları bozulmaya ve her hangi bir arızaya karı on yıl garantilidir. Zaten uzun yıllar kullanım sonuçlarına bakıldığında çok az bir sayıda hatta hiç denecek kadar az sayıda problem ile karşılaşılmıştır.

blank

Peki Ya Kullanımı ?

Kuvings katı meyve sıkacağı sizlere içlerinde Türkçe dil seçeneği de mevcut olan katı meyve sıkacağı ile gelmekte. Bunun dışında zaten katı meyve sıkacağı ürününün kullanımı çok kolaydır. Kuvings katı meyve sıkacağı geniş ağızlı bir yapıya sahip olduğu için meyveleri ve sebzeleri uğraşmadan bütün halinde atabilirsiniz. Zaten gerisini Kuvings, Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı sayesinde hiç zorlanmadan halledecektir. Sizlerde uzun süreler katı meyve sıkacağı ürününün tadını çıkaracaksınız. Sağlıklı besinler sağlıklı bireyler sağlıklı çocuklar yetiştireceksiniz. Sizlerde Katı Meyve Sıkacağı ve Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı konusunda daha ayrıntılı bilgi alabilmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm bunların dışında Kuving Katı Meyve Sıkacağı modellerinin kalitesinden ve dayanıklılığından bahsetmek gerekir. Kuvings bir çok tüketici ödülüne layık görülmüştür. Sizlerde kalitesiz ve sağlıksız meyve suları üreten makinelerden vazgeçip kaliteli Kuvings katı meyve sıkacağı modellerini seçebilirsiniz.