Katı Meyve Sıkacağı Havuç gibi sebzeleri sıkmakta mümkün. Kuvings sizler için uzun yıllardan bu katı meyve sıkacağı üretmekte. Ve bu işi çok büyük bir titizlik ile yapmakta. Katı meyve sıkacağı için üretilen bütün parçalar oldukça temizdir. Ve bu parçalar uluslar arası kalite sertifikasına sahiptir.  Bu yüzden  Kuvings katı meyve sıkacağı modellerini kullanarak rahat bir şekilde meyve suyu elde etmeniz mümkün. Ve ayrıca elde ettiğiniz bu meyve ve sebze suları oldukça hijyenik ve temizdir. Ayrıca katı meyve sıkacağı içindeki bıçaklar özel bir madde ile kaplandığı için. Hiç bir şekilde sebze ve meyvelerin vitamin ve minerallerine zarar vermez.

Katı Meyve Sıkacağı Havuç

Bunların dışında katı meyve sıkacağı içinde kullandığımız özel bıçaklar uzun süre paslanmaya karşı dayanıklıdır. Ve uzun süre körelmeden kesim yapabilirler. Bu sayede katı meyve sıkacağı sebze ve meyveleri parçalamadan sularını çıkarabilmekte. Kuvings katı meyve sıkacağı modelleri geniş bir ağza sahiptir. Bu sayede meyve ve sebzeleri tek parça olarak atabilirsiniz. Ayrıca Kuvings katı meyve sıkacaklarının temizlemesi de oldukça kolaydır. İsterseniz makinede ister iseniz elde rahatça yıkayabilirsiniz. Tüm parçalar rahatça sökülebilir ve geri rahat bir şekilde yerine takılır. Sizler için geliştirdiğimiz Kuvings katı meyve sıkacaklarını geliştirmeye devam etmekteyiz. Ve Katı Meyve Sıkacağı Havuç gibi sert sebze ve meyveler için ayrı motor gücüne sahip katı meyve sıkacağı modellerimiz mevcuttur.

Katı Meyve Sıkacağı Havuç

Katı Meyve Sıkacağı Havuç

Havuç gibi elma gibi posalı meyveleri isterseniz posasından ayırıp içebilirsiniz. İsterseniz posası ile içebilirsiniz. Ayrıca katı meyve sıkacağı modellerimizin meyve suyu depoları mevcuttur. İsterseniz anında içebilirsiniz isterseniz bekletip daha sonra tüketebilirsiniz. Kuvings katı meyve sıkacağı modelleri ile her şey sizin zevkinize göre. Siz nasıl isterseniz öyle olmakta. Ayrıca bazı katı meyve sıkacağı modellerimizde güç seçenekleri mevcuttur. Böylece yavaş sıkım katı meyve sıkacağı olarak kullanabilmeniz mümkündür. Böylece bir makine ile iki makinede yapabileceğiniz işlemi yapabilirsiniz. Bu ve bunun daha bir çok Kuvings katı meyve sıkacağı modellerimiz mevcuttur. Kuvings katı meyve sıkacağı ve Katı Meyve Sıkacağı Havuç hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.