Katı meyve sıkacağı öneri teknolojinin getirdiği kolaylıklar arasında bulunan katı meyve sıkacağı mutfakların vazgeçilmez bir küçük ev aleti olarak yıllardır var. Bu şekilde de katı halde yenmesinden hoşlanılmayan meyvelerin suyu sıkılarak içilmekte ve gerekli besin alınmaktadır. Eski tip katı meye sıkacaklarından beklenen verimin alınmaması ve meyvelerin besin değerinde kayıplar yaşanmasına neden olduğu inancı ile bir süre kullanılmaktan vazgeçilmiştir. Yeni nesil kat meyve sıkacağı öneri yapılmakta ve bu katı meye sıkacaklarının meyve ve sebzelerin besin kayına neden olmadığının da altı önemle çizilmektedir. Pratik bir şekilde kullanılıyor olması da yeni nesil katı meyve sıkacaklarının tekrar mutfaklarda yerlerini almasını hızlandırmıştır.

Katı Meyve Sıkacağı Öneri

Katı Meyve Sıkacağı Öneri

Her gün reklamını gördüğünüz meyve suyu reklamlarında daha önceden sıkılmış bekletilmiş ve içinde katkı maddeleri olan meyve sularını içmeniz söylenmektedir. Oysa meyve suyunun besin değerini kaybetmemesi için taze olarak içilmesi şarttır ve içinde de katkı maddesi olmaması gerekmektedir. Bu nedenle de katı meyve sıkacağı öneri yapılmakta ve meyve suyunu kendiniz evinizde sıkarak içmeniz önerilmektedir. Yeni teknoloji ile üretilen katı meyve sıkacaklarının özelliği besin kaybının minimuma indirilerek meyvelerin suyunun sıkılmasını sağlamasıdır. Bir bardak meyve suyunu taze olarak katı meyve sıkacağı ile sıkarak içtiğinizde günlük vitamin ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

Katı Meyve Sıkacağı En İyi Marka

Çocuklarınızın sağlıklı beslenmesi en çok dikkat ettiğiniz şeylerden birisidir mutlaka ve onların dışarda satılan gazlı ve içinde katkı maddesi olan içecekleri içmelerinin sağlıksız olduğunu biliyorsunuz. Çocuğunuzun sağlıklı beslenmesi için katı meyve sıkacağı öneri bir çözüm olarak sunulmaktadır. Onların yemekten hoşlanmadığı meyvelerin sularını katı meyve sıkacağı ile sıkmanız ile birlikte gerekli vitamini alacaklardır. Bebeği olan annelerin de en büyük yardımcısı katı meyve sıkacağı olacaktır. Öğününde taze olarak sıkılmış meyve suyu ile bebeğinin gelişimi için gerekli vitaminleri en doğal şekilde vermiş olacaklardır. Mutfakta yer kaplamayan ve kullanımı pratik olan katı meyve sıkacağı ile havuç, elma gibi katı meyvelerin yanında portakal, greyfurt gibi meyvelerin sularını da sıkmanız mümkündür.

 

Sınıfının en geniş besleme ünitesine sahip EVO820 ile meyve ve sebzelerinizi ön hazırlık yapmadan bütün atabilirsiniz.