Kuvings Katı Meyve Sıkacağı sayesinde artık sizler ve sevdikleriniz sağlıklı meyve sularına kolayca ulaşabileceksiniz. En son Alman kalitesi ve teknolojisi ile üretilen katı meyve sıkacağı modellerimiz. Sizlere uzun yıllar hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır. Ve her hangi bir problemde sizler bizlere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Katı meyve sıkacağınız da oluşan problemi en kolay şekilde çözebilirsiniz. Bunun içinde bizler her katı meyve sıkacağı için ayrı ayrı yedek parçalar üretmekteyiz. Bir problem ile karşılaşırsanız bizlere ulaşarak bu yedek parçaları temin edebilirsiniz.

Kuvings Katı Meyve Sıkacağı

Uzun yıllardan bu yana sizlere katı meyve sıkacağı ve diğer çeşitler konusunda hizmet veren Kuvings. Şimdi Türkiye’de sizlere Kuvings Türkiye adı altında en kaliteli katı meyve sıkacağı hizmetini vermekte. Bizler Kuvings Katı Meyve Sıkacağı modellerini üretir iken en çok hijyen konusuna önem vermekteyiz. Bunun içinde ilk yaptığımız çalışma bıçaklar üzerine yoğunlaşmak oldu. Çünkü meyveleri ve sebzeleri kesip onlar ile temas halinde olup sularına çıkaran bölüm bıçaklar. Bu yüzden de bıçaklar ne kadar steril ve hijyenik olurlar ise meyve suları da o derece sağlıklı olur. Bizler de bu konuyu çok iyi bildiğimiz için bıçaklarımızı ürettikten sonra. Özel bir madde ile kaplayarak uzun süre steril kalmasını sağlıyoruz. Böylece katı meyve sıkacağı içindeki bıçaklar meyve veya sebzeye temas ettiğinde onların vitaminlerini kaçırmamakta. Ve uzun süre hijyenik kalmakta.

Kuvings Katı Meyve Sıkacağı

Kuvings Katı Meyve Sıkacağı

Bunun dışında Kuvings Katı Meyve Sıkacağı içerisinde ki bıçaklar ile ilgili diğer bir durum ise şudur. Bizler katı meyve sıkacağı içerisinde ki bıçakları özel bir teknoloji ile ürettiğimiz için. Uzun yıllar boyunca bıçaklar keskinliğini kaybetmez. Ve ayırca paslanmaya karşıda oldukça dayanıklıdır. Bu sayede sizlere de aileniz ile sağlıklı meyve sularının tadını çıkarmak kalır. Bunun dışında katı meyve sıkacağı modelleri için yaptığımız bir yenilikte meyve ve sebze koyma ağzını genişletmek oldu. Bu sayede meyveleri keserek küçültmek ile uğraşmak yerine direk bütün olarak katı meyve sıkacağı içine atabilirsiniz. Ayrıca tüm Kuvings Katı Meyve Sıkacağı çeşitlerimizin temizliği de oldukça kolaydır. Sizlerde katı meyve sıkacağı ve diğer konular hakkında bilgi alabilmek için bize ulaşın.