Slow juicer nedir ,nasıl alınır ve nasıl kullanılır gibi sorulara bu makalemizde yer verdik. Katı meyve sıkacağı almak isteyen kişiler yaptıkları araştırma sırasında yeni bir terim duymaktadırlar slow juicer .Slow juicer nedir sorusunun cevabı ise bunun meyve ve sebzelerin suyunun sıkılmasında kullanılan yeni teknoloji olduğudur. Katı meyve sıkacaklarının ilk icat edilmesi ile birlikte bir süre mutfaklarda yerini almıştır. Daha sonra bu küçük ev aletlerinin meyveyi sıkarken içinde olan vitaminleri tam olarak koruyamadığı anlaşılmış ve kullanılması da zor olduğu için bir süre kullanılmaktan vazgeçilmiştir. Bu yeni teknoloji olan slow juicer ise meyve ve sebzeleri özel teknolojisi ile yavaş bir şekilde sıkması ile vitaminleri içine hapsetmektedir. Böylece hanımlar ailesinin taze sıkılmış meyve suyu ile sağlıklı beslenmesini sağlayabilmektedirler

Slow Juicer Nedir ?

slow juicer nedir

slow juicer nedir

Slow juicer düşük hızda çalışmakta, bu şekilde meyve ve sebzelerin içinde bulunan enzimlerin kaybolmadan sağlıklı bir şekilde tüketilmesini sağlamaktadır .Slow juicer nedir sorusuna cevap dünyanın en verimli meyve suyu sıkma teknolojisidir. Sessiz bir şekilde çalışması ile rahatsız edici bir ses ortaya çıkartmamaktadır. Güçlü motoru ile bütün meyve ve sebzelerin suyunu sıkmayı başarmaktadır. Güçlü motoru ve özel teknolojisi ile yüksek verimli olarak çalışmaktadır. Aynı miktarda meyveden %15 daha fazla meyve suyu elde edilmesini sağlamaktadır. Bu meyve sıkacağı ile kokteyller hazırlayabilir ve meyvelerin içinde ki vitaminleri ve enzimleri hızla, keyifli içimler ile alabilirsiniz.

Slow Juicer Satın Al

Akıllı kapak sistemi ve üç kademeli güvenlik sistemi kullanan kişinin güvende olması sağlanmaktadır. Meyve ve sebzelerin suyu sıkılırken posası tam olarak ayrıldığı için içimi lezzetli posasız meyve suyu elde etmenizi sağlamaktadır. Bebekler için meyve ve sebzelerin besleyici özellikleri kaybolmadan sularını sıkarak hazırlamaktadır. Geniş özel ağzı ile meye ve sebzelerin küçük parçalara ayrılmasına gerek olmamaktadır. Bütün bu bilgiler slow juicer nedir sorusuna cevap olmasının yanında bu katı meyve sıkacağının temizliği de pratik bir şekilde özel teknolojisi ile yapılabilmektedir. Mutfaklarınızda yer kaplamayan slow juicer teknolojili katı meyve sıkacakları ile detoks yapmak çok kolaydır.

Bir önceki makalemizde slow juicer satın al konusuna değinmiştik. Linke tıklayarak makalemize gidebilirsiniz.