Slow Juicer Satın Al ve Slow juicer nasıl kullanılır hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Sağlıklı beslenmeye önem veren kişiler için meyve suyu vazgeçilmezdir elbette bu suyun sağlıklı olması için evde sıkılmış ve içinde katkı maddelerinin olmaması önemlidir. Bu özelliğe sahip bir meyve suyunu evinizde kendi hijyenik mutfağınızda elde etmeniz gerekmektedir. Eski teknoloji katı meyve sıkacakları kullanıldığında meyve ve sebzelerin içinde ki vitaminler kayboluyor olması nedeniyle günümüzde tercih edilmiyor. Şimdi artık slow juicer satın al zamanı bu teknolojiye sahip katı meyve sıkacağı ile %15 daha fazla meyve suyu ele etmeniz mümkün olmaktadır. İçinde posası olmayan berrak ve içimi lezzetli meyve suyu elde etmenizi slow juice sağlamaktadır.

Slow Juicer Satın Al

Slow juice nedir sorusunun cevabı en son teknoloji ile üretilmiş bir katı meyve sebze sıkacağı olarak verilmektedir. Düşük hızla çalışması ile doğal meyve ve seze suyu elde edilmesini sağlamaktadır. Mutfaklarda yer kaplamıyor olmasının yanında şık tasarımlı slow juice satın al ile mutfağınızı güzelleştirecek bir küçük ev aletine sahip olmaktasınız. İçinde hiçbir katkı maddesi olmaması ile son derece doğal meyve suyunu sizler kendi mutfağınızın temiz ortamında elde edebileceksiniz. Kokteyl hazırlamak için ideal olan slow juicer kurulumu son derece kolay olan bir katı meyve sıkacağıdır ve özel teknolojisi ile sadece 2 dakika da kaldırılması mümkündür. Temizlenmesi de aynı şekilde pratik olan slow juicer de ayrıca ara temizlik yapılabilme özelliği bulunmaktadır.

slow juicer satın al

slow juicer satın al

Slow Juicer Nedir?

Dünyada ilk kez 3’’ geniş haznesi sayesine artık meyve ve sebzeleri bölmenize gerek olmadan bütün halinde atmanız mümkün olmaktadır. Son derece sessiz çalışması ve üç kademeli olan güvenlik sistemi ile güvenli kullanım slow juicer satın al avantajlarından olmaktadır. Ailesinin doğal sıkılmış meyve ve sebze suları ile sağlıklı beslenmesini isteyen hanımların tercihidir. Özellikle katı gıdaya geçmemiş bebekler için posasını tam olarak ayırması ile uygundur. Maydanoz, çim suyu ıspanak gibi suyu zor çıkan sebzelerin suyunu da slow juicer sizler için çıkartmakta ve detoks yapanlar için özel karışımlar hazırlanmasını sağlamaktadır.

Hemen bizim ile iletişime geçerek Kuvings Slow Juicer siparişi verebilirsiniz. Ürünlerimizi inceleyip sitemiz üzerinden sipariş vermek için Kuvings Katı Meyve Sıkacağı tıklayınız.