Vitamin Bar Meyve Sıkacağı ile artık daha vitaminli meyve suları elde etmek mümkün. Kuvings kalitesi Kuvings Türkiye ismi ve kalitesi ile artık Türkiye de. Sizler de bu sayede katı meyve sıkacağı alıp sağlıklı meyve sularının keyfini sürebilirsiniz. Uzun yıllardır katı meyve sıkacağı üretiminde Alman kalitesini sizlerle buluşturan Kuvings artık Türkiye de sizlerle.

Vitamin Bar Meyve Sıkacağı

Kuvings sizlere katı meyve sıkacağı konusunda bir çok farklı fonksiyon ile sizlere çok farklı çeşitler sunmakta. Ve bunlardan biride Vitamin Bar Meyve Sıkacağı. Bu meyve sıkacağı sayesinde artık daha sağlıklı ve bol vitaminli meyve suları elde etmek mümkün. Bu nasıl oluyor bunu açıklamak gerekir ise. Kuvings olarak bizler tüm meyve sıkacağı ve katı meyve sıkacağı modellerimiz de üretim esnasında en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Üretim esnasında kullandığımız tüm malzemeler ve katı meyve sıkacağı modellerimizin hepsi uluslar arası kalite standartları belgesine sahiptir. Bunun dışında katı meyve sıkacağı ve narenciye sıkacağı konusunda en önemli nokta olan bıçaklar… Bıçaklarımız özel bir teknik ile bileylenmekte ve makineye  o şekilde takılmakta. Bu sayede meyve veya sebzeler kesinlikle parçalanmadan kesilerek daha fazla su elde etmekteyiz. Bunun dışında bu özel bileyleme ile bıçaklar uzun yıllar boyunca körelmeye karşı dayanıklıdır.

Vitamin Bar Meyve Sıkacağı

Vitamin Bar Meyve Sıkacağı

Ve uzun yıllar boyunca paslanmazlar. Ve sizler rahatlıkla Kuvings marka katı meyve sıkacağı modellerinizi kullanabilirsiniz. Bunun dışında Vitamin Bar Meyve Sıkacağı modelimizde de bu bıçakaların görevi çok büyük. Meyve ve sebze ile uzun süre temas halinde kalmadan. Kısa bir süre içinde keserek sularını çıkartarak. Vitaminlerinin ve minerallerinin kaybolmasını engeller. Sizler de bu sayede daha bol vitaminli meyve suları içebilirsiniz. Özellikle daha bol vitaminli meyve suları isterseniz yavaş sıkım meyve sıkacağı moduna geçebilirsiniz. Bu sayede meyve sularınız daha bol vitaminli olur. Ayrıca bu meyve sıkacağı spor yapanlara ve spora yeni başlayanlara çok yardımcı olacaktır. Bu meyve suları ile sağlıklı bir şekilde vücudun ihtiyacı olan vitamini ve minerali alabilirsiniz. Ve ayrıca açlık hissinizi köreltebilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı ile Sağlıklı Meyve Suları

Bunun dışında büyük spor salonlarında da kafeterya bölümünde bu Vitamin Bar Meyve Sıkacağı modelimiz kullanılabilir. Spor yapan müşterilerinize sağlıklı meyve suları ikram edebilirsiniz. Hemde bunu onların gözü önünde yaparak sağlıklı bir şekilde üretildiğine onları ikna edebilirsiniz. Bunun dışında tüm katı meyve sıkacağı modellerimizde en tasarruflu elektrik motorunu kullanıyoruz. Bu sayede evinize veya iş yerinize elektrik  faturası yükü olmamakta Kuvings katı meyve sıkacağı modellerimiz. Ayrıca tüm katı meyve sıkacağı modellerimiz ve Vitamin Bar Meyve Sıkacağı modelimiz temizliğinin kolaylığı sayesinde sizlere yük olmaktan çıkmakta. Katı meyve sıkacağı modellerimizde ve diğer modellerimizde tüm parçalar çok kolay bir şekilde sökülmekte ve temizlenmekte.

Vitamin Bar Meyve Sıkacağı

Vitamin Bar Meyve Sıkacağı

Bunların dışında Kuvings sizler için katı meyve sıkacağı ve Vitamin Bar Meyve Sıkacağı modelinde geniş meyve ağzı koyarak. Meyveleri kesme derdinden sizleri kurtarmakta. Meyveleri bütün bütün atabilir ve meyve suyunuzu bu şekilde elde edebilirsiniz. Sizlerde bu işlemlerden sonra bu meyve sularının keyfini sürebilirsiniz. Sizlerde tüm katı meyve sıkacağı modelleri ve Vitamin Bar Meyve Sıkacağı hakkında bilgi almak için. Bize internet sitemizden veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.