Kolay temizlenen katı meyve sıkacağı

kolay temizlenen katı meyve sıkacağı markası olan Kuvings ile tanışın. Dünyanın en iyi katı meyve sıkacağı kategorisinde sektörde kolay temizlik ve mükemmel aksesuarlara sahip.  Dünya sağlık örgütünün yaptığı açıklama ile sağlıklı beslenme ile 2.7 milyon insanın yaşaması mümkün olarak açıklanmıştır. Kuvings her zaman besin değerlerini kaybetmeden besinleri ezerek sıkabilirsiniz.

Kolay temizlenen katı meyve sıkacağı Kuvings ile sadece dakikalar içinde temizleme işleminiz biter. Kuvings doğal tatlarda en yüksek verimi alma ve kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Yenilenen teknolojisi ve daha güçlü sıkımı sayesinde sektörde bir numara olarak yer almaktadır.

kolay temizlenen katı meyve sıkacağı

kolay temizlenen katı meyve sıkacağı

Kolayca temizleyebileceğiniz katı meyve sıkacakları 10 yıl motor garantili ve 2 yıl kendi garantisine de sahiptir. Yeni bir yöntem olarak dünyaya yol haritası çizen Kuvings Yaşam Sıkım ile sıkma işlemi yapar. Yavaş sıkım teknolojisi ile birlikte meyve ve sebzelerin içerisinde var olan tüm vitaminleri alırsınız. Özellikle çekirdekli olan meyvelerde vitamini çekirdeğinde daha fazladır. Ancak diğer klasik sıkım makineleri ile sıkım gerçekleştirildiğinde bu çekirdekler sıkılmaz. Genellikle çekirdekler çöpe gider veya olduğu gibi haznede kalır. Böyle durumlarda genellikle her ne kadar bir meyve suyunu çekirdek ile bardağa doldursanız da, içilmez. Özellikle çocuklar ve çekirdeğin tadından hoşlanmayan kişiler için çok kötü bir tat olur. Ancak Kuvings kolay temizlenen katı meyve sıkacağı sayesinde çekirdekler ezilerek dahil edilir. Bu ezerek sıkım yepyeni bir teknoloji olan ve son derece güçlü, sağlıklı Ultem vida ile yapılmaktadır. Ultem vida soğuk sıkım ile sıkım yapar ve her zaman taze kalır.

Uzmanların ve patent firmalarının eşliğinde yapılan tüm testlerden en yüksek değeri Kuvings üst üste almıştır. Sürekli olarak en iyi katı meyve sıkacağı kategorisinde lider durumda olmakla kalmamıştır. Aynı zamanda yakından takip edilen teknoloji ve araştırma geliştirme uzmanları ile sektöre yön verir.

Kolay Temizlik

Kolay temizlik konusu özellikle ev için juicer almak isteyenlerin merak ettikleri bir durum. Bu güne kadarki en kolay temizleme temizleme kiti sayesinde çok hızlı ve başarılı. Sizde Kuvings teknolojisi ile tanışın ve artık temizleme işlemleri için saatlerce uğraşmayın.

Bütün bu yenilikler ile birlikte daha çok özellikleri ile de ön plana çıkmayı başaran Kuvings. Tüm parçaları garanti kapsamı altındadır ve süresi 2 yıldır. Ev ve endüstriyel tip katı meyve sıkacağı modellerine sahip olan Kuvings Kolay Temizlenir! Kolay temizlik tüm modellerimiz için geçerli olan bir durumdur.

Kolay Temizlenen Katı Meyve Sıkacağı